Atsiliepimai

Geert Snaet, Regional Director Baltic States
GM | Holiday Inn Vilnius – Ecotel Vilnius

UAB Svaros Garantas is our trusted professional partner for outsourced cleaning services at both our properties, the Ecotel and the Holiday Inn, for many years.

They not only provide excellent products & services but act as a one-stop-shop for our cleaning needs and maintaining a high level of hygienic standards.

 

 

Indrė Leškuvienė, Vykdančioji viešbučio direktorė
Tatjana Volodkovič, Viešbučio ekonomė
Novotel Vilnius Centre viešbutis

Prieš 4-ius metus pasirašėme sutartį bei viso viešbučio bendrų patalpų valymą patikėjome UAB „Švaros Garantas". Įmonė rūpinasi daugiau nei 2000 kv.m. patalpų valymu kas dieną, 7 dienas per savaitę.

Per bendradarbiavimo laikotarpį įmonė įrodė, jog yra patikima, lanksti bei prisitaikanti prie mūsų specifinių poreikių kompanija. įmonės paslaugos atitinka mūsų keliamus itin aukštus reikalavimus kokybei ir patalpų nepriekaištingai švarai. įmonės vadybininkai operatyviai sprendžia iškilusias problemas ar klausimus.

Skaityti visą rekomendaciją

 

Rasa Čipkuvienė, Direktorė
BC12 verslo centras

Mūsų verslo centras BC12 su UAB „Švaros garantas" dirba nuo atidarymo pradžios, t.y. 2012 metų. Esame patenkinti pasirinkta valymo kompanija, jos priežiūra, bei aptarnavimu, įmonę vertiname, kaip patikimą partnerį.

Rekomenduojame UAB „Švaros garantas" kaip profesionalus valymo paslaugų srityje.

 

Martynas Kačiulis, Direktorius
31/1 Plaza Klasikinio stiliaus verslo centras

Su UAB „Švaros garantas" dirbame jau nuo 2013 metų. Įmonės specialistai kompetentingi, problemas sprendžia kompleksiškai, darbus atlieka pagal kliento poreikius ir pageidavimus, aptarnavimas greitas ir kokybiškas, niekada neatsisako vykdyti papildomų darbų, kurie nenumatyti sutartyje. Rekomenduojame UAB „Švaros garantas" kaip patikimą, profesionalų partnerį patalpų valymo paslaugų srityje.

 


Andrius Levišauskas, Direktorius
UAB Ipsun, vaisių, daržovių bei aliejaus produktų importuotoja

Su UAB „Švaros garantas“ draugaujame jau ne vienerius metus - tai profesionaliai dirbanti kompanija, aiškiai suprantanti ir išklausanti savo klientus.

Įmonės darbuotojai ir vykdoma politika yra labai lanksti, visada pasiruošusi kompromisams ir abiem pusėm patogiems sprendimams. Suteiktų paslaugų kokybė visada yra be priekaištų - patys jau esame ir užmiršę rūpesčius susijusius su mūsų biuro tvarka.

Labiausiai džiugina nuolatinis rūpestis ar paslaugos yra teikiamos kokybiškai. Esame labai patenkinti patikėję UAB „Švaros garantui“ savo biuro priežiurą. 

 

A. Valivonienė, Bendrųjų reikalų skyriaus vadovė
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

UAB „Švaros garantas“ - kokybiškai atlieka vidaus patalpų, bei lauko teritorijos valymo paslaugas, taip pat tiekia ir higienos produktus. Įmonės darbuotojai profesionalūs savo darbo specialistai, operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Nuoširdžiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas.

 

 

Nerijus Janulis, Direktorius
AUTLIT

Esame patenkinti įmonės UAB „Švaro garantas" aptarnavimu bei kompetencija, teikiamų paslaugų įvairove. Rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą partnerį valymo paslaugų srityje.

Bendro darbo metu valymo paslaugų bendrovė „Švaros garantas“, mums teikianti administracinių ir reprezentacinių patalpų ir, kai reikia, generalinį valymo paslaugas užsirekomendavo kaip profesionalūs savo srities profesionalai ir patikimi partneriai. 

Efektyvus mūsų patalpų valymas leidžia užtikrinti švarią ir jaukią aplinką mūsų klientams ir darbuotojams. „Švaros garantas“ darbuotojai paslaugūs, malonūs ir visuomet laiku bei tinkamai įvykdo sutartus darbus. 

Skaityti visą rekomendaciją

Skirmantas Rumševičius, Direktorius 

UAB „Švaros garantas“ mums teikia bendrųjų plotų, konferencijų salių ir administracinių patalpų valymą. Esame patenkinti bendradarbiavimo sąlygomis ir atliekamų darbų kokybe. Įsitikinome, kad šioje kompanijoje dirba atsakingi, ilgametę patirtį valymo srityje turintys žmonės, su kuriais visada malonu bendrauti ir bendradarbiauti.

Skaityti visą rekomendaciją

 

Egidijus Kučinskis, sporto dalies vadovas

UAB „Švaros garantas" mūsų sporto klubui teikia grupinių užsiėmimų, krepšinio sporto salės, konferencijų salės, dušo kabinų, administracijos patalpų valymo, o periodiškai - ir generalinio valymo paslaugas. Mums ypatingai svarbu užtikrinti sporto priemonių (kilimėlių, kamuolių, svarmenų ir pan.) ir visų patalpų švarą. Džiaugiamės, kad UAB „Švaros garantas" darbuotojai padeda sporto klubo lankytojams suteikti aukštos kokybės paslaugas ir nuolatinę švarą. Drąsiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas kitoms įmonėms.

Skaityti visą rekomendaciją

 

Rimantas Rimkus, Servisų tinklo direktorius

Mūsų įmonės vidines patalpas UAB „Švaros garantas“ valo jau 5 metus ir turiu pasakyti - mums neteko nė karto nusivilti. Darbuotojai, išties, dirba profesionaliai, yra punktualūs ir patikimi. Esame labai patenkinti, kad dėl ilgalaikio bendradarbiavimo UAB „Švaros garantas“ mums gali pasiūlyti geriausią kainą ir visada užtikrinti aukščiausią kokybę.

Prireikus, šią įmonę mes taip pat samdome papildomiems darbams atlikti, tokiems kaip generalinis valymas, valymas po remonto ir pan. Kaip ilgamečiai UAB „Švaros garantas“ partneriai rekomenduojame kokybiškai, laiku už geriausią kainą atliktas valymo paslaugas kitoms įmonėms.

Skaityti visą rekomendaciją