Pasirūpiname viskuo, patikėkite valymo paslaugas mums

Kodėl mes?

   Kodėl klientams patogiau naudotis mūsų bendrovės valymo
   paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

  • Jūsų rūpesčius dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

  • Jums mūsų paslaugos prieinamos 24/7. Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

  • Skrupulingai planuojame specialius darbus. Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką. Jeigu klientas pamiršta iš anksto užsakyti profesionalų langų valymą, tuomet jis bus priverstas užsakinėti šią paslaugą sezono įkarštyje, kai ji kainuos ženkliai brangiau.

  • Palaikome stabilią darbo kokybę esant bet kokioms darbo apimtims. Jeigu klientui staiga prireikė daugiau valymo darbų ar padaugėjo valymo plotų, mes operatyviai siunčiame papildomą personalą. Klientui nereikia skubant ieškoti arba atleisti etatinių darbuotojų.

  • Naudojame profesionalias valymo priemones, skirtas valyti konkrečius paviršius (pavyzdžiui laminatui vienos valymo priemonės, parketui kitos, plytelėms dar kitos ir pan.). Jos užtikrina paviršių tarnavimo ilgalaikiškumą, negadindamos paviršių papildomai, ką paprastai daro pigios universalios valymo priemonės.

  • Rūpinamės ekologija. Rūšiuojame visas šiukšles (popierių, plastiką, stiklą) todėl kliento išlaidos sumažėja pusiau.

  • Teikiame nestandartines paslaugas. Visada ieškome naujų įdomių sprendimų nestandartiniams klientų valymo poreikiams patenkinti.Jums nereikia tam gaišti savo laiko ir ieškoti kitų Jūsų užduočių sprendėjų.